Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Haha dobre żarty! Pruszon marszałkiem. On się nadaje - do tarcia chrzanu a i do tego niespecjalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pan Pruszkowski będzie "twarzą" PIS-u to nawet zagorzali zwolennicy tej partii na nią nie zagłosują.TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJEMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski już rządził poza światłami na al.Warszawskiej, żeby mięc łatwy dojazd do swego domu nic dla Lublina nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa Pruszkowskiego z czasów rządzenia Lublinem to ekipa wielkich planów, planów opłaconych kolegom z państwowej kasy ... że przypomnę tunel pod al. Racławickimi (2,4 mln zł). Strefa ekonomiczna? Niepotrzebna, przecież mamy (wówczas) Daewoo! Miał on w swojej ekipie też niejakiego Wojciechowskiego, który postawił Piłsudskiego na folii na Pl. Litewskim i temuż Piłsudskiemu chciał usypać kopiec. Znowu chcecie igrzysk, a nie chleba? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski juz pokazal w przeszlosci jak jest zaradny i skuteczny... :)   Zuk musi zostac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym PIS mają swoich wyborców za idiotów. Rok czasu do wyborów a oni już wiedzą, że wygrają z dużą przewagą. Jeszcze nie wiadomo kto wystartuje, jakie będą kandydatury no ale wyborca PIS jak leming zagłosuje na byle kogo aby na PIS. Nie wiem jak można zwłaszcza w wyborach samorządowych głosować w ciemno na pierwszego lepszego kandydata z PIS czy z PO. Ja zawsze prześwietlam osobnika na którego głosuję: jakie ma wykształcenie, doświadczenia zawodowe poza polityką, doświadczenie menedżerskie, czy prowadził kiedyś działalność gospodarczą itp Taki Pruszkowski z jego wykształceniem i doświadczeniem nie poradziłby sobie na obecnym rynku pracy, on przecież jest od lat "z wykształcenia dyrektorem" obejmującym tłuste synekury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dramat dla Lubelszczyzny. PiS już miał władzę i nic z tego dobrego nie wyszło. Będą kolejne stracone lata dla regionu. Obawiam się, że to doprowadzi do dalszego odpływu ludności, zostaną starsi ludzie, co spowoduje, że PiS już będzie wygrywać do końca naszych dni. Na szkodę województwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na Kongres Nowej Prawicy. Tylko ta partia może zrobić porządek z "bandą czworga". Tylko Korwin-Mikke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na Kongres Nowej Prawicy. Tylko ta partia może zrobić porządek z "bandą czworga". Tylko Korwin-Mikke.
Uważam tak samo i tak samo zrobię. PiSy, PO, i inne PSLe już wielokrotnie udowodniły na co je stać - tu trzeba kogoś świeżego, nie zdegenerowanego układami i zależnościami. Korwin może jest trochę wariatem, ale obserwuję go z 15lat i przez ten czas jest stały w swych poglądach, nie robi nic pod publikę - otwarcie mówi co uważa za słuszne i nie boi się mówić o sprawach mało wygodnych. Wiadomo, że od razu nie zmieni panującej rzeczywistości, a niektóre jego pomysły są wręcz nie realne jak na obecną chwilę - ale dzięki ludziom takim jak on, może w końcu zaczniemy podążać ku lepszemu. Ja od lat z uporem głosuję na niego, jak dotąd nic z tego, ale może w końcu ludzie się odważą i zagłosują na niego. Bo z mojego kręgu znajomych, to większość się z nim utożsamia, mówi że gość jest najsensowniejszy, ale i tak głosują na PO albo PiS. Jak zapytam dlaczego, to odpowiadają, że "on i tak ma za niskie poparcie i tak by nie wygrał"... Z takim podejściem to bankowo nigdy nie wygra i w tym kraju się nic nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże uchowaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby to największy dramat lubelszczyzny. porównywalny do  skutków plag egipskich. To nieudacznik i czołowy nepota,którego skutki rządów w Lublinie zatrzymały miasto w rozwoju o 10 lat w stosunku do innych regionów Jego główny cel to rozdawnictwo posad samorządowych (w tym wszelkich fundacji i spółek z których udziałowcem jest  samorząd)Kiedyś kandydatura ta była zrozumiała bo był pupilem abepe ,ale dziasjaj sponsor nie żyje .Po co wyciągać taka przegraną kandydature -chyba tylko po to by przepadla w przedbiegach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze miej w opiece woj.Lubelskie i nie dopusc Pis do wladzy!!!. To by byla straszna kleska i porazka na calej linii...wtedy to tylko albo wyjechac gdzie indziej albo samobojstwo zbiorowe popelnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie pruszkowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS 3xTAK Prószkowski 100xNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo tak  Kowalczyk to rzeczywiście wielki PSL...lowiec wszyscy wiedza dlaczego tam trfił.....czyżby wracał do PIS ?   Gdyby został Marszałkiem w co bardzo wątpimy.....bo PSL ma właściwych kandydatów a obecny marszałek daje sobie świetnie radę.....to pewnie araz by tworzył ugrupownie ,, Wspólne Województwo,,.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani zamiast dziamgać na forum musicie sie zmoblilizować i iść na wybory. nie wolno dopuścić do tego, żeby ten nieudacznik, główny winowajca zapóźnień Lublina względem innych regionów Polski został kimkolwiek decyzudjącym o czymkolwiek w regionie. Pruszkowski oznacza dramat dla regionu. Ja już opuściłem Lublin, ale dla dobra miasta chciałbym, żeby tam działo sie lepiej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to kościołów nam przybędzie...z tego zasłynął Pruszkowski jak był prezydentem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nienażarta ....... znowu się pcha do koryta,już rządził Lublinem  -TRAGEDIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krus nie zus, zero na pit, stołki i małe zydelki, rodzinki które ochoczo będą badylować po etacie... Oni za wiele mają do stracenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...